Prečo nakupovať u nás

Podľa recenzií na Heureka.sk dlhodobo cez 98% zákazníkov odporúča nákup na GrowMagic.sk.

Prečo naši zákazníci radi nakupujú u nás?

1. Široký sortiment Elektro záhradníctva. Growshopy, ktoré majú tak široký sortiment ako my, môžete v SR a ČR spočítať na prstoch jednej ruky. Tovar pre Vás nakupujeme u mnohých dodávateľov. Naskladňujeme každý pracovný deň, aby sme vedeli čo najpružnejšie reagovať na Váš dopyt.

2. Nízke ceny. Chceme Vám poskytovať servis v tej najvyššej možnej kvalite, ale aj napriek tomu držať priaznivé ceny. Naši stáli zákazníci sa tiež tešia z vernostných zliav. Skúste sa sami presvedčiť. V prípade väčšej objednávky Vám radi pripravíme výhodnú cenovú ponuku.

3. Individuálny prístup. Máte otázku? Nebojte sa zavolať alebo napísať. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom tovaru, aby sa Vám dostalo čo najlepšieho pomeru cena / kvalita

4. Balenie a doprava. Tovar Vám kvalitne zabalíme. Krabicu s produktom obalíme čiernou fóliou a v prípade krehkého tovaru používame ešte medzivrstvu z odolnej bublinkovej fólie. Ponúkame dopravu až ku dverám pomocou služby DPD a tiež lacnejší variant v podobe Zásielkovne na 400 odberných miestach v SR a ČR. Taktiež je možný osobný odber v našej kamennej predajni v Trenčíne na Hasičskej ulici 6568.

5. Následný servis. Vzťah so zákazníkom pre nás nekončí odoslaním objednávky. V prípade, že potrebujete pomôcť s produktom (kalibrácia pH metra, inštalácia vzduchotechniky atď ...), stačí zavolať na naše číslo alebo napísať e-mail a my Vám radi poradíme. Ak nastane situácia, že sa tovar kvôli výrobnej vade pokazí, vyriešime s Vami reklamáciu k Vašej spokojnosti. Vyskúšajte aj Vy nákup na GrowMagic.sk a presvedčte sa o našich kvalitách!